BLOG 

Pies przytulak? Pies zabawka?

Z cyklu: psie potrzeby....

Jaka jest różnica między tym co my potrzebujemy, a jakie pies ma potrzeby? Czy respektujemy potrzeby naszego psa? Czy czasem nie wymagamy zbyt wiele?
Czytaj dalej
Jak zmieniły się psie zachowania w czasie pandemii?

Psy postcovidowe

Jak zmieniły się psy w czasie pandemii? a może to my się zmieniliśmy? Może my nie rozumiemy?
Czytaj dalej
Kastracja, czyli uciąć czy nie uciąć? oto jest pytanie...

Kastracja, czyli uciąć czy nie uciąć? oto jest pytanie...

Kastracja od zawsze budzi sprzeczne opinie. Nie wiemy czy kastrować czy też nie....Nie wiemy co jest dobre dla zwierzęcia a co nie jest. nikt za nas nie podejmie tej decyzji, zawsze każda decyzja będzie obarczona jakimś błędem, każde działanie ma plusy i minusy, dlatego u nas spojrzenie z naszego pu...
Czytaj dalej
Opinie a pomówienia w działalności prozwierzęcej

Opinie a pomówienia w działalności prozwierzęcej

Jesteśmy ludźmi, tylko ludźmi. Mamy prawo się mylić, mamy prawo popełniać błędy. Własna firma, własna marka weryfikuje bardzo często to jak działamy, jak współpracujemy z klientem, z jego czworonogiem. Własna firma, własna marka jednocześnie zmusza nas, abyśmy dokładali największych starań, aby właś...
Czytaj dalej
Cy psy znają się na zegarku?| Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Czy psy znają się na zegarku

Psy nie znają się na zegarku. Jednak wbudowany zegar biologiczny oraz umiejętność stałej obserwacji i jednocześnie uczenia się powodują, że posiadają one doskonałą orientację w cyklu dobowym.
Czytaj dalej
Gracz solo a gracz zespołowy | Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Gracz solo a gracz zespołowy

Jesteśmy innym hotelem. Dla niektórych osób, stosunkowo daleko od miasta. Raczej otwarci w znacznej mierze na osoby zmotoryzowane, gdyż komunikacja podmiejska nie ma zbyt wielu połączeń na nasze wsiowe tereny.
Czytaj dalej
Jeden dzień z życia hotelu | Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Jeden dzień z życia hotelu

Godzina chwila po szóstej, może jakoś przed. Szczeka budzik. Czasami popiskuje, czasem podskakuje, czasami liże po policzku. Budzę się. Zaczynam nierównomiernie oddychać. Większość psów już wie – obudzili się!
Czytaj dalej
Dlaczego nie lubimy cieczki? | Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Dlaczego nie lubimy cieczki

Cieczka inaczej określana rują to po prostu aktywna faza cyklu rozrodczego u suk niekastrowanych. Czas jej występowania to jednocześnie gorący okres w domu, nie tylko ze względu na plamienia na dywanach, kanapach, ale przede wszystkim na trudności w normalnym funkcjonowaniu podczas spacerów.
Czytaj dalej
Dlaczego lubimy poniedziałki? | Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Dlaczego lubimy poniedziałki?

Jesteśmy inni jak zdecydowana większość społeczeństwa. Wszyscy cieszą się na weekend, gdyż jest on kojarzony z odpoczynkiem. Wszyscy uwielbiają święta, ferie, majówki, bo to też czas wakacji, odpoczynku, relaksu. Dla nas jest to czas intensywnej pracy.
Czytaj dalej